Budziska, Kuźnia Raciborska oraz Rudy zapraszają na parady św. Marcina

 

 

 

Komitet Organizacyjny festynu dobroczynnego z okazji dnia św. Marcina zwraca się z prośbą o pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do przejścia w orszaku św. Marcina 11 listopada o godz. 17.00 z MOKSiR do szkoły oraz wzięcia udziału w naszym festynie.

 

Każde dziecko, które przyniesie ze sobą lampion - otrzyma nagrodę.

 Za środki zebrane w ubiegłym roku przygotowaliśmy kolację wigilijną dla 40 osób, wsparliśmy leczenie rehabilitacyjne niepełnosprawnego dziecka, przygotowaliśmy 180 szt. paczek zawierających rogala i herbatę dla osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogły uczestniczyć w naszym festynie. Przed festynem nasza młodzież odwiedzała tych chorych zanosząc im do domu słodkie paczuszki.

 

 Festyn św. Marcina jest wspaniałą okazją, by nauczyć naszych uczniów szacunku do osób starszych, zrozumienia oraz empatii w wypadku choroby, czy nieszczęśliwych wydarzeń.

 

W tym roku pragniemy także dotrzeć z małym poczęstunkiem do wszystkich chorych, którzy sami –ze względu na stan zdrowia - nie mogą uczestniczyć w festynie. Naszym celem w dalszym ciągu jest zorganizowani spotkania wigilijnego dla chorych, samotnych i potrzebujących, oraz szeroko rozumiana pomoc drugiemu człowiekowi.

 Wierzymy, że także w tym roku po raz kolejny zaufacie nam i poprzecie naszą inicjatywę, będziemy wdzięczni za wszelką okazaną pomoc. Wpłaty prosimy dokonywać na konto Rady Rodziców naszej szkoły: 70 8475 1032 2004 0000 0550 0001 Bank Spółdzielczy/o Kuźnia Raciborska z dopiskiem „Festyn św. Marcina”.

 

Piotr Nienartowicz

Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information