CZEGO POTRZEBUJEMY ABY NASZA GMINA DOBRZE SIĘ ROZWIJAŁA? ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ!

Szanowni Mieszkańcy,

 

Trwają prace nad Strategią Rozwoju Gminy Kuźnia Raciborska. Istotnym elementem Strategii są przedsięwzięcia, projekty, inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju Gminy. Chodzi zarówno o projekty infrastrukturalne, jak i tzw. działania "miękkie" - szkoleniowe, doradcze, czy edukacyjne.

Czego potrzebujemy w Gminie?

Co pozwoli nam się rozwijać?

Jakie działania, czy projekty są szczególnie ważne dla Mieszkańców?

Mam nadzieję, że część propozycji  uda nam się zrealizować w formie konkretnych projektów. Nie każde zgłoszenie będzie mogło znaleźć się w Strategii i nie każde zgłoszenie będzie mogło zostać zrealizowane. Zależy to m.in. od naszych możliwości organizacyjnych, finansowych, czy infrastrukturalnych. Niemniej jednak, bardzo zależy nam na poznaniu Państwa pomysłów i poznaniu Państwa opinii w zakresie kierunków rozwoju naszej Gminy.

 

Serdecznie zachęcam do zgłaszania swoich propozycji i wspólnego tworzenia pewnego rodzaju banku pomysłów.

 

Paweł Macha
Burmistrz Miasta
Kuźnia Raciborska

 

 

 link do ankiety: https://forms.gle/BFhUdPhoJ8og2YfDA

 

Piotr Nienartowicz

Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information