Szkoła Podstawowa w Rudach walczy o nowoczesne boisko! GŁOSUJEMY!!!

Z inicjatywy organu prowadzącego Gminy Kuźnia Raciborska , szkoła podstawowa w Rudach bierze udział w konkursie „Kolorowe boiska”. Główną nagrodą w konkursie jest budowa boiska o sztucznej nawierzchni.

 

Poniżej link do głosowania oraz instrukcja jak głosować oraz apel uczniów oraz nauczycieli z prośbą o głosowanie.

 

Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie szkoły podstawowej w Rudach zwracają się z prośbą o wsparcie w konkursie "Kolorowe boiska". Konkurs polega na głosowaniu na film, który nagrali uczniowie szkoły - znajduje się on na stronie www.koloroweboiska.pl - jest to film promujący szkołę, w rolach głównych występują uczniowie. Głosowanie odbywa się poprzez adres mailowy, głosować można raz dziennie od 1 do 17 czerwca 2016 roku. Główną nagrodą w konkursie jest budowa boiska o sztucznej nawierzchni!  Znając możliwości mobilizacyjne naszej szkolnej i lokalnej społeczności można być optymistą, bo może się udać. Zwłaszcza, że w dotychczasowych edycjach tego konkursu zwycięzcami były szkoły w małych miejscowościach. Liczymy bardzo na wsparcie rodziców naszych uczniów, absolwentów, przyjaciół szkoły, osób życzliwych, których w naszej społeczności nie brakuje. Prosimy zarówno o głosowanie na stronie internetowej oraz przekazanie informacji rodzinie, znajomym, wszystkim, którzy mogliby wesprzeć naszą szkołę. Za wszelkie wsparcie i działania będziemy bardzo wdzięczni.

 

Szczegóły dotyczące głosowania:

 

 

Proszę wejść na stronę

http://www.koloroweboiska.pl/profil/339 i kliknąć w ikonkę GŁOSUJ.

 

Pojawi się trzy rubryki: 1. imię, 2. adres email oraz 3. weryfikacja CAPTCHA. Po wpisaniu własnego imienia, adresu e-mail oraz zaznaczeniu przy wpisie "Nie jestem robotem" - należy kliknąć ponownie zieloną ikonkę GŁOSUJ. Na podany adres mailowy zostanie wtedy wysłany mail z linkiem, na który należy kliknąć. Otworzy się wtedy strona z informacją: Głos został oddany. Zapraszamy ponownie jutro. Głosować można codziennie do 16 czerwca.

Piotr Nienartowicz

Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information