EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

„Pod biało-czerwoną”

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.

Miło nam poinformować, że Kuźnia Raciborska znalazła się na liście finałowego etapu projektu „Pod biało-czerwoną”. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom za każdy głos oddany w akcji, a w szczególności dziękujemy Stowarzyszeniu „Kuźnia Przyszłości” , Jednostką Pomocniczym Osiedle Nr 1i Stara Kuźnia oraz Szkole Podstawowej im. Jana Wawrzynka.

Organizatorzy informują, iż w związku z walką z koronawirusem i skutkami epidemii COVID19, realizacja kolejnego etapu projektu – zakupu i montażu masztów z flagami w poszczególnych gminach, które spełniły warunki projektu zostaje przesunięty na termin późniejszy w 2021 roku. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska