EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Sezon kąpielowy na Wodniku

Ośrodek wodno-rekreacyjny Wodnik położony jest w malowniczej scenerii lasów raciborskich i znajduje się w miejscowości Kuźnia Raciborska przy ul. Brzozowej. Wodnik wyróżnia czysta, piaszczysta plaża, wyznaczone kąpieliska dla dzieci jak również dla osób pływających. Można tu wypożyczyć rowerki wodne, kajaki, deski i oddać się relaksowi w przepięknych okolicznościach przyrody. Nad bezpieczeństwem czuwają na co dzień wykwalifikowani ratownicy WOPR-u.

Na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki plażowej oraz pole namiotowe. Dla osób korzystających z pola namiotowego gwarantowana nocna ochrona jak również pomoc w zorganizowaniu wieczornych atrakcji, takich jak grill, ognisko, muzyka. Dla namiotowiczów parking na terenie ośrodka gratis. Obiekt dysponuje także placem zabaw, na którego wyposażeniu są między innymi huśtawki, gniazdo bocianie, hamaki oraz sprężynkowe zwierzaki.

Dla tych co zgłodnieją czeka bar na plaży „Nad Rudą”, w którym oprócz pysznych lodów można zjeść coś smakowitego i odprężyć się w doborowym towarzystwie.

SEZON KĄPIELOWY ROZPOCZYNAMY 22 CZERWCA 2024

Z początkiem wakacji zapraszamy na WODNIK. Czeka nas słoneczne i cudowne lato.

W weekendy kąpielisko czynne w godzinach 09:00-19:00. Od poniedziałku do piątku 10:00-18:00

Na terenie ośrodka miejsca wyznaczone na grilla, ognisko, pole namiotowe – obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. W weekendy dyskoteki, koncerty, kina plenerowe, rozgrywki siatkówki plażowej … atrakcji bez liku !

Bilet wstępu to jedyne 5 zł dzieci / 10 zł dorośli.

Dla dzieci z Gminy Kuźnia Raciborska od poniedziałku do piątku 3 zł.

Jest również możliwość zakupu biletu weekendowego od piątku do niedzieli w cenie 10 zł dzieci / 25 zł dorośli.

Koszt wynajęcia pola namiotowego 40 zł od osoby.

Masz pytanie? Chcesz zarezerwować miejsce na polu namiotowych? Zadzwoń: 571397644

Pozwól się oczarować.

Czysta woda, plaża, spokój, bliskość natury… wyjątkowe miejsce.

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska