EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

W dniach 21-25 lutego 2022 r Urząd Miejski będzie NIECZYNNY

W związku z trwającym przeniesieniem biur Urzędu Miejskiego do tymczasowej siedziby przy ulicy Jagodowej 15 w Kuźni Raciborskiej informujemy, że w dniach 21-25 lutego 2022 r. Urząd Miejski przy ul. Słowackiego 4 będzie NIECZYNNY.

Ze względu na brak połączenia telefonicznego w trakcie przenoszenia centrali telefonicznej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt na adres mailowy poczta@kuzniaraciborska.pl

Po uruchomieniu centrali telefonicznej bezzwłocznie przekażemy Państwu czynne numery telefonów poszczególnych referatów.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku 21.02.2022 r. obsługa Mieszkańców w zakresie spraw prowadzonych przez Urzędu Stanu Cywilnego, Dowodów Osobistych, Ewidencji Ludności oraz potwierdzania Profilu Zaufanego będzie się odbywać w budynku przy ul. Kościelnej 4 w Kuźni Raciborskiej (była siedziba banku ING, naprzeciw przystanku autobusowego).

Przepraszamy Mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z trwającym remontem budynku Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej i koniecznością tymczasowej przeprowadzki.

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska