EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

32 gminny Finał WOŚP

 32 Finał WOŚP był w naszej gminie bardzo udany, o czym świadczy zebrana w tym roku kwota. Według wstępnych obliczeń zebrano 38 176,39 złotych, ale ostateczna kwota będzie znana później, gdyż jeszcze trwają aukcje internetowe. W organizację Finału zaangażowało się wiele osób, poświęcając swój prywatny czas. Na ulicach gminy Kuźnia Raciborska i Nędza datki zbierało 16 wolontariuszy. W organizację finału zaangażowali się pracownicy biblioteki i pracownicy MOKSiR. Jak co roku w WOŚP włączyli się miejscowi przedsiębiorcy i instytucje wystawiając Sztabowe Puszki Stacjonarne czy przekazując produkty spożywcze na organizację poczęstunku dla wolontariuszy. W aukcję zaangażowali się mieszkańcy przekazując wiele cennych przedmiotów na licytację oraz biorąc w niej czyny udział. W finałowym koncercie wzięło udział charytatywnie wielu naszych artystów.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom – mieszkańcom i gościom gminy Kuźnia Raciborska i Nędza, którzy wparli 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

                                                                                   Sztab Gminny 32 Finału WOŚP

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska