EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Apel – prośba do rodziców dzieci z gminy Kuźnia Raciborska!

Apel – prośba do rodziców dzieci z gminy Kuźnia Raciborska!

            W związku z organizacją w Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach charytatywnego kiermaszu wielkanocnego zwracamy się z prośbą o wsparcie tej inicjatywy, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci z Ukrainy. Planujemy zakup paczek świątecznych dla wszystkich przedszkolaków i uczniów z Ukrainy przebywających obecnie na terenie gminy.  Wsparcie w organizacji kiermaszu może być udzielone poprzez przygotowanie ozdób, stroików wielkanocnych lub innych dekoracji świątecznych i dostarczenie ich do szkoły podstawowej w Rudach, gdzie będą w niedzielę 10 kwietnia wyeksponowane do sprzedaży.

            Można również wpłacić dowolną kwotę na konto rady rodziców szkoły w Rudach z dopiskiem „dla Ukrainy”. Cała zebrana kwota, zarówno wpłacona na konto, jak i wygospodarowana w ramach imprezy zostanie przeznaczona na w/w cel charytatywny. Numer konta do wpłat:

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Rudach

0984 7510 3220 0400 0450 9800 01 – z dopiskiem „dla Ukrainy”

 

            Z góry serdecznie dziękujemy i równie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kiermaszu, który odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia w godzinach od 10.00 do 16.00 na stołówce i świetlicy szkoły podstawowej (wejście od łącznika pomiędzy nową halą a budynkiem szkoły). Na parterze, gdzie znajduje się stołówka, będzie można nabyć świąteczne ciasto wraz z kawą a także specjały ukraińskiej kuchni – pierogi. Na I piętrze na świetlicy szkolnej będzie można z kolei nabyć stroiki wielkanocne oraz wziąć udział w akcji „Granie w pomaganie”, której organizatorem jest samorząd uczniowski szkoły realizujący projekt dotacyjny Fundacji św. Mikołaja z Warszawy. Dochody z tej aktywności zostaną również w całości przekazana na wsparcie dzieci z Ukrainy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły – tel. 32 4103204. Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wszelkie wsparcie, które zechcą nam Państwo okazać.

                                                                                                                                       

 

Organizatorzy –

społeczność Szkoły Podstawowej

im. Jana III Sobieskiego w Rudach

 

 

Scroll to Top