EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Jubileusz – 100-lecie LKS Ruda Kozielska!

W miniony weekend (30-31 lipca) w Rudzie Kozielskiej odbył się festyn z okazji 100-lecia Ludowego Klubu Sportowego Ruda Kozielska. Jubileusz przypadł w roku 2020, lecz z powodów pandemii uroczystości zostały przełożone na rok 2022.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się byli i obecni działacze i piłkarze klubu, którzy otrzymali odznaczenia i gratulacje. To dzięki ich działaniom w sołectwie Ruda Kozielska działa prężnie drużyna piłki nożnej.

Wśród gości honorowych znaleźli się: Grzegorz Swoboda starosta raciborski, Sylwia Brzezicka-Tesarczyk zastępca burmistrza, Ilona Wróbel zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej, Ernest Drazik radny Rady Miejskiej, Gizela Górecka sołtys sołectwa Ruda Kozielska, Henryk Kula wiceprezes PZPN i szef ŚZPN, Stefan Ekiert prezes Podokręgu Racibórz, Anna Kijek dyrektor MOKSiR i Roman Suska reprezentujący Nadleśnictwo Rudy Raciborskie.

Z okazji tak pięknej rocznicy serdeczne gratulacje oraz dziękujemy za codzienny trud i zaangażowanie w kształcenie i wychowywanie sportowe naszego społeczeństwa. Dziękujemy za wasze zaangażowanie i prace włożoną w rozwijanie zainteresowań i indywidualnych zdolności swoich podopiecznych!”

 {gallery}2022/lks_ruda_kozielska{/gallery}

 

zdjęcia: Tomasz Wróbel

Scroll to Top