EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

W czwartkowe przedpołudnie w Restauracji „Nad Rudą” w Kuźni Raciborskiej odbyły się Jubileusze 50-lecia Pożycia Małżeńskiego par z Gminy Kuźnia Raciborska. Z tej okazji zastępca burmistrza Wojciech Gdesz w imieniu burmistrza Pawła Machy oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyna Emrich podczas uroczystego spotkania przekazali 32 parom „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Szanowni Jubilaci otrzymali również z rąk zastępcy burmistrza okolicznościowe dyplomy i upominki.

Po zakończeniu części oficjalnej małżonkowie w towarzystwie zastępcy burmistrza, kierownika USC wznieśli tradycyjny toast, a przy poczęstunku mieli okazję do wspólnych wspomnień.

PARY OBCHODZĄCE JUBILEUSZ 50-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO 2023

  1. Krystyna i Józef Klinik – Kuźnia Raciborska
  2. Danuta i Mirosław Kiljan – Kuźnia Raciborska
  3. Józefa i Zbigniew Kruszelniccy – Kuźnia Raciborska
  4. Janina i Henryk Grzesik – Kuźnia Raciborska
  5. Adelajda i Władysław Majewscy – Kuźnia Raciborska
  6. Krystyna i Marian Wiączek – Kuźnia Raciborska
  7. Maria i Jarosław Cichoccy – Kuźnia Raciborska
  8. Maria i Wilhelm Bluk – Kuźnia Raciborska
  9. Jadwiga i Jerzy Malinowscy – Kuźnia Raciborska
  10. Teresa i Krystian Stanjek – Kuźnia Raciborska
  11. Helena i Jerzy Greger – Kuźnia Raciborska
  12. Maria i Ryszard Żurek – Kuźnia Raciborska
  13. Krystyna i Jerzy Krakówka – Kuźnia Raciborska
  14. Halina i Paweł Panek – Kuźnia Raciborska
  15. Maria i Jerzy Przybyła – Kuźnia Raciborska
  16. Anna i Paweł Piechula – Kuźnia Raciborska
  17. Teresa i Szczepan Kość – Kuźnia Raciborska
  18. Krystyna i Jerzy Marmurowscy – Kuźnia Raciborska
  19. Teresa i Piotr Marek – Kuźnia Raciborska
  20. Gabriela i Jan Grądalscy – Rudy
  21. Krystyna i Czesław Dudek – Rudy
  22. Maria i Mieczysław Błajda – Rudy
  23. Dorota i Józef Przybyła – Rudy
  24. Brygida i Jan Matysik – Ruda Kozielska
  25. Maria i Bernard Kowalscy – Ruda Kozielska
  26. Irena i Zygmunt Wieczorek – Ruda Kozielska
  27. Halina i Wincenty Węglorz – Ruda Kozielska
  28. Anna i Paweł Paprotny – Jankowice
  29. Zofia i Jan Łagut – Turze
  30. Maria i Alojzy Kuśka – Turze
  31. Małgorzata i Piotr Flegel – Budziska
  32. Alicja i Maksymilian Stępień – Siedliska

Krystyna i Józef Klinik

Danuta i Mirosław Kiljan

Józefa i Zbigniew Kruszelniccy

Janina i Henryk Grzesik

Adelajda i Władysław Majewscy

Krystyna i Marian Wiączek

Maria i Jarosław Cichoccy

Maria i Wilhelm Bluk

Jadwiga i Jerzy Malinowscy 

Teresa i Krystian Stanjek

Helena i Jerzy Greger

Maria i Ryszard Żurek

Krystyna i Jerzy Krakówka

Halina i Paweł Panek

Maria i Jerzy Przybyła

Anna i Paweł Piechula

Teresa i Szczepan Kość

Teresa i Piotr Marek

Gabriela i Jan Grądalscy

Krystyna i Czesław Dudek

Maria i Mieczysław Błajda

Dorota i Józef Przybyła

Maria i Bernard Kowalscy

Irena i Zygmunt Wieczorek

Zofia i Jan Łagut

Maria i Alojzy Kuśka

Małgorzata i Piotr Flegel

Alicja i Maksymilian Stępień

Krystyna i Jerzy Marmurowscy

Brygida i Jan Matysik

Halina i Wincent Węglorz

Anna i Paweł Paprotny

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top