EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Koncert Wiosenny w szkole w Rudach

6 czerwca w Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach odbył się „Koncert Wiosenny”. W czasie koncertu uczniowie szkoły zaprezentowali swoje talenty muzyczne, wokalne i taneczne. Koncert był okazją do wsparcia „Fundacji św. Mikołaja”. Każda zebrana przez wolontariuszy złotówka zostanie przez fundację pomnożona x2 i wróci do szkoły w postaci stypendiów dla zdolnej młodzieży z mniej zamożnych rodzin. Dzieci otrzymają szansę na rozwijanie swoich różnorodnych talentów.

W koncercie udział wzięli:  Zastępca Burmistrza Roksana Pytlik, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Sokołowski, radne:  Sylwia Brzezicka-Tesarczyk i Urszula Kiraga oraz wieloletni radny Manfred Wrona. Dyrektor szkoły Adrian Plura podziękował Panu Manfredowi za wieloletnie wsparcie, życzliwość i wszelkie działania na rzecz szkoły. Koncert dostarczył wielu wzruszeń i był okazją do wzajemnych spotkań i rozmów z rodzicami, uczniami i nauczycielami.

 

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska