EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Książki online dla każdego

Od sierpnia 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Kuźni Raciborskiej umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisach: Legimi, Ebookpoint BIBLIO, IBUK Libra, zawierającymi bogaty wybór publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową lub w aplikacjach mobilnych. Skorzystać z niego mogą wszyscy czytelnicy naszej biblioteki i jej filii (każdy może zostać czytelnikiem, wystarczy zapisać się do biblioteki).

Dostęp uzyskano w ramach zadania „Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Aby otrzymać dostęp do serwisu wykonaj następujące kroki:

musisz być zarejestrowanym czytelnikiem biblioteki

– pobierz kod w swojej bibliotece osobiście i podaj swoje imię, nazwisko numer telefonu oraz adres e-mail

– wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/ , lub https://biblio.ebookpoint.pl/ , albo https://libra.ibuk.pl/

– zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto

– wprowadź otrzymany kod

– korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać następny miesięczny kod w bibliotece lub poprosić o przesłanie go drogą elektroniczną (e-mail, sms). W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

Kontakt:

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Kuźni Raciborskiej oraz jej filie w Rudach i w Turzu w godzinach pracy biblioteki

Scroll to Top