EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Nabór uzupełniający Odnawialne Źródła Energii – instalacje solarne – projekt partnerski 19.01.2022r.

Nabór uzupełniający

Odnawialne Źródła Energii – instalacje solarne

–  projekt partnerski

Szanowni Mieszkańcy!

W dniach od dnia 19 stycznia do 28 lutego 2022r. będzie możliwość składania wniosków o wpisanie na listę rezerwową w projekcie dofinansowania instalacji urządzeń OZE – instalacje solarne.

Wnioski można składać osobiście w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej, wysłać przesyłką pocztową, wysłać w wersji elektronicznej za pośrednictwem e-PUAP podpisanym podpisem kwalifikowanym/profilem zaufanym.

Celem naboru uzupełniającego jest uzupełnienie listy rezerwowej na instalacje solarne dla projektu partnerskiego pn. „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg.”. Całość projektu partnerskiego opiewa na łączną kwotę ponad 62 mln zł w tym blisko 53 mln zł dofinansowania, co pozwoli na realizację 3598 instalacji, z czego na terenie Gminy Kuźnia Raciborska zostanie zamontowanych 408 instalacji, a koszty realizacji tego projektu na terenie naszej Gminy to ponad 8 mln złotych.

Nabór uzupełniający ma celu znalezienie chętnych do udziału w projekcie w miejsce osób, które zrezygnowały lub z innych powodów nie wezmą udziału w projekcie. Gmina Kuźnia Raciborska dysponuje ograniczoną ilością dostępnych instalacji solarnych.

Pliki do pobrania:

1.      Zarządzenie Burmistrza Nr B.0050.19.2022 z dnia 18.01.2022r.

2.      Regulamin naboru uzupełniającego

3.      Deklaracja udziału w projekcie (doc)

4.      Deklaracja udziału w projekcie (pdf)

5.      Ankieta doboru instalacji (doc)

6.      Ankieta doboru instalacji (pdf)

7.      Pełnomocnictwo (doc)

8.      Pełnomocnictwo (pdf)

BURMISTRZ

/-/inż. Paweł Macha

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska