EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Ogłoszenie o sprzedaży końcowej paliwa stałego

Informujemy, że od 4 maja 2023r. w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej  można składać wnioski o preferencyjny zakup paliwa stałego, który pozostał na składzie. Wnioski o zakup rozpatrywane będą przez gminę w kolejności wpłynięcia do wyczerpania ilości węgla przeznaczonego do sprzedaży.

 

Dostępny tonaż wynosi:

– Orzech – 16,15 tony

– Groszek II – 9,69 tony

Wniosek o zakup można złożyć najpóźniej do dnia 30 czerwca 2023 r.

Wypełniony prawidłowo wniosek można złożyć w Biurze Obsługi Klienta (parter Urzędu).

Druki wniosku są dostępne w BOK Urzędu Miejskiego lub do pobrania ze strony internetowej Urzędu.

Informacje dodatkowe:

Cena jednej tony węgla wynosi 2.000,00 zł brutto.
Do ceny węgla należy doliczyć koszt transportu do gospodarstwa domowego ze składu węglowego „AGRO-MAT” Alojzy Ficoń, Turze, ul. Kościelna 26. Węgiel można również odebrać samodzielnie na własny koszt.
Informacja o pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu wniosku będzie przekazana telefonicznie. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku zostanie przygotowane pismo wraz z informacją o sposobie zapłaty za węgiel.
Jeśli wniosek przejdzie weryfikację pozytywnie i wnioskodawca dokonana zapłaty za opał, dane osoby uprawnionej do zakupu zostaną przekazane do składu węglowego, który będzie kontaktował się telefonicznie z wnioskodawcą w celu umówienia terminu dostawy/odbioru węgla.

Znowelizowane przepisy przewidują, że przy sprzedaży końcowej nie obowiązują limity ilościowe dla jednego gospodarstwa domowego.

WNIOSEK

BURMISTRZ
/-/ inż. Paweł Macha 

 

Scroll to Top