EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

REMONTY DRÓG WOJEWÓDZKICH

Szanowni Państwo !

Informujemy, że rozpoczęła się długo oczekiwana seria remontów dróg wojewódzkich.

Na Drodze  Wojewódzkiej  nr 919 pomiędzy Szymocicami a Jankowicami kończy się frezowanie starej nawierzchni. Dalsze prace związane będą z kładzeniem nawierzchni asfaltowej.

Rozpoczynają się także prace na Drodze Wojewódzkiej nr 425, pomiędzy Stadionem Miejskim w Kuźni Raciborskiej a Solarnią.

Dodatkowo na drodze Wojewódzkiej nr 425 / droga pomiędzy Kuźnią Raciborska a Rudą Kozielską/ rozpoczną się prace polegające na frezowaniu  starej nawierzchni i kładzeniem nowej nawierzchni asfaltowej. Będzie to odcinek 500 metrowy od miejsca, w którym ukończono wcześniej remont drogi.

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia w ruchu drogowym wynikające z prowadzonej modernizacji w/w dróg (planuje się, że prace związane z frezowaniem rozpoczną się w piątek i zakończone zostaną w poniedziałek). Prosimy  jednocześnie o wyrozumiałość  na czas  prowadzonych remontów. Wszystko dla poprawy komfortu życia w naszej Gminie…

Gmina Kuźnia Raciborska będzie ściśle współpracować z wykonawcą robót firmą Eurovia Polska S.A, w zakresie udostępnienia działek  na czas magazynowania destruktu asfaltowego.

Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska oraz  Wójt Gminy Bierawa Krzysztof Ficoń dziękują  wszystkim, którzy zaangażowali się w podjęcie decyzji o realizacji tych, jakże  oczekiwanych, remontów.

REMONTY DRÓG WOJEWÓDZKICH
Scroll to Top