EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Sala Ślubów w nowej odsłonie czeka na Państwa

Z wielką przyjemnością wspólnie z Panią Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyną Emrich pragnę poinformować, iż zakończyły się kompleksowe prace remontowe w tutejszym USC.  W Sali Ślubów wymieniono instalacje, odnowiono ściany, sufity i podłogę, zainstalowano klimatyzację. Pozostały do wykonania ostanie szlify i będzie można  zawierać związki małżeńskie w tak pięknej scenerii i oprawie. W tym miejscu zachęcamy do rezerwacji terminów i skorzystania z naszej odnowionej Sali Ślubów.

Remont USC możliwy był do przeprowadzenia dzięki przyjęciu przez Radę Miejską w Kuźni stosownych zmian w budżecie, za co dziękuję. Burmistrz Paweł Macha.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie sprawy związane z ewidencją ludności, meldunkami, wymianą i wydawaniem dowodów osobistych, potwierdzaniem profilu zaufanego od 24 lutego 2023 roku można załatwić w pokoju nr 1 (na parterze) Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej. Ta część urzędu jest w pełni dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Tym samym informujemy, że remont budynku Urzędu Miejskiego został zakończony. Przeniesiono ostatnie stanowiska pracy, które przez cały rok były usytuowane w budynku po banku ING na ul. Kościelnej. 

{gallery}2023/usc{/gallery}

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska