EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Sukcesy naukowe u Wawrzynka!

Miło jest nam poinformować o sukcesach uczniów Szkoły Podstawowej  im. J. Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej

Jakub Głowski w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii, organizowanym przez Śląskiego Kuratora Oświaty,  uzyskał zaszczytny tytuł Finalisty! W Finale Wojewódzkim Konkursu Jakub musiał wykazać się wiedzą z zakresu historii powszechnej XIX i XX wieku  oraz wiedzy dotyczącej historii Śląska. Na szczególną uwagę zasługuje fakt iż Jakub jest uczniem klasy szóstej.

Błażej Rogalski w gronie najlepszych mówców w Polsce!

Błażej Rogalski, uczeń klasy VII  uzyskał  awans do Finału Centralnego  Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego. Jest juz jest w gronie najlepszych 20 mówców w kraju a 5 maja w Lublinie powalczy o miano najlepszego mówcy i Tytuł Laureata.  W finale Błażej wygłosi mowę sądową, w której wykazać będzie musiał swój wielki talent krasomówczy oraz ogromną wiedzę.

Uczniów do konkursów przygotowywał Wojciech Gdesz.

Składamy serdecznie gratulacje! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy, a jednocześnie podkreślamy, że jesteśmy bardzo dumni!

{gallery}2023/szkola1{/gallery}

 

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska