EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Trwa ankietyzacja Mieszkańców – Strategia Rozwoju Gminy Kuźnia Raciborska do roku 2030

Szanowni Mieszkańcy,

Przypominamy o trwającej ankiecie i zachęcamy do udziału w pracach nad Strategią Rozwoju Gminy do roku 2030

Rozwój każdej gminy to bardzo złożony i długofalowy proces. Aby jak najlepiej wykorzystywać pojawiające się szanse, a jednocześnie sprawnie rozwiązywać problemy, konieczny jest dobry plan. Dlatego też, przystępujemy do opracowania kompleksowej Strategii Rozwoju Gminy do roku 2030.

Kluczem do sukcesu każdej strategii jest aktywny udział Mieszkańców, lokalnych przedsiębiorców czy instytucji w jej tworzeniu. Dlatego też na poszczególnych etapach prac nad dokumentem będziemy wielokrotnie zasięgali Państwa opinii na temat obecnej sytuacji w Gminie, a także pomysłów, co do jej dalszego rozwoju.

Zależy nam na Państwa opiniach, chcemy wiedzieć, jak wygląda Gmina z Waszej perspektywy i jak powinna się zmieniać. Tylko wtedy, będziemy mogli zaplanować rozwój Gminy w nadchodzących latach tak, aby spełniał Wasze oczekiwania.

Prosimy więc o poświęcenie kilku minut Waszego czasu na wypełnienie anonimowej ankiety znajdującej się pod tym linkiem: https://forms.gle/RCcshcafn6YXoAS48  

Ankieta będzie dostępna do 14 października 2022 roku.

 

Bardzo dziękujemy.

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska