EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

U nas zawsze wiele się dzieje

Drodzy rodzice i opiekunowie, zapraszamy Was wraz z pociechami do rudzkiej biblioteki, mieszczącej się przy ul. Rogera 11. W naszych zbiorach znajdziecie mnóstwo ciekawych książeczek, które umilą Wam wspólne chwile z dzieckiem. Niezapomniane  przygody, charyzmatyczni bohaterowie, sprawią ze Wasze pociechy nie będą się nudziły a ich wyobraźnia będzie się rozwijać. Na dzieci w wieku 3-6 lat czekają wyprawki czytelnicze, które rozprowadzamy bezpłatnie w ramach akcji Mała Książka Wielki Człowiek. U nas zawsze wiele się dzieje!

Np. dziś w rudzkiej bibliotece od rana było  gwarno i radośnie. Wszystko za sprawą wspaniałej grupy przedszkolnej Liski, która zagościła w naszych progach.

Dzieci wysłuchały bajki pt. „Franklin na wycieczce”, brały czynny udział w pogadance. Kiedy rozruszaliśmy nasze główki i ciałka, nadszedł czas na prace plastyczne. Tym razem przedszkolaki samodzielnie wykonały zakładki do książek. Wszystkie wyszły przepięknie. Zapraszamy do fotogalerii.

 

{gallery}2022/biblioteka_rudy/24.03.2022{/gallery}

Biblioteka Rudy

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska