EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

WAŻNA INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW PROJEKTU OZE – INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE !!! AKTUALIZACJA

WAŻNA INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW PROJEKTU OZE – INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE !!!

AKTUALIZACJA

 

Szanowni Mieszkańcy,

Prosimy wszystkich Beneficjentów projektu pn. „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg”, którzy zawarli umowę na zakup, montaż, dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznej z Gminą Kuźnia Raciborska o wypełnienie poniższego oświadczenia klienta o zawarciu umowy na zakup, montaż lub dofinansowanie instalacji i wysłanie wypełnionego oświadczenia na adres: Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o., ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice lub przez formularz kontaktowy TAURON opatrzony podpisem elektronicznym dostępny pod linkiem:  https://www.tauron.pl/dla-domu/kontakt/formularz

 

Oświadczenie prosumenta można pobrać tutaj

Jeśli nie będą Państwo mieli takiej możliwości, formularz oświadczenia będzie do pobrania bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej na ul. Jagodowej 15 (pokój nr 06).

W celu wypełnienia oświadczenia należy przygotować:

– imię i nazwisko,

– adres zamieszkania,

– nr punktu poboru energii (PPE) – ważne jeśli Płatnik posiada kilka liczników,

– adres miejsca dostarczania energii elektrycznej.

 

WAŻNE!!! Weryfikowana jest zgodność zawartej umowy z TAURONEM ze złożonym oświadczeniem. Jeżeli na umowie z Tauronem i oświadczeniu będą widniały różne osoby, to takie oświadczenie zostanie odrzucone.

OSOBY KTÓRE NIE ZŁOŻĄ OŚWIADCZENIA NIE BĘDĄ MOGŁY BYĆ ROZLICZANE Z TAURON NA STARYCH ZASADACH, tzw. systemu opustowego (prosument). 

Szczegóły pod linkiem: 

https://www.tauron-dystrybucja.pl/o-spolce/aktualnosci/2022/03/24

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska