EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Wizyta Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka w Kuźni Raciborskiej

W dniu wczorajszym z roboczą wizytą w Urzędzie Miejskim  gościł Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek w spotkaniu uczestniczyli również:

Sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Michał Woś, Wiceminister  Spraw Zagranicznych Paweł Jabłoński, Senator Ewa Gawęda, Poseł Adam Gawęda, Starosta raciborski Grzegorz Swoboda, Zastępca Burmistrza Wojciech Gdesz, Sekretarz Miasta Roksana Pytlik, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej Gerard Depta, Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej Ilona Wróbel.

W trackie spotkania w Urzędzie Miejskim rozmawiano na temat zrealizowanych inwestycji w Gminie Kuźnia Raciborska, pozyskanych środków zewnętrznych, realizacji dużych projektów (PSZOK), planach na przyszłość. Gospodarzem spotkania był Burmistrz Paweł Macha, który zaprezentował Gościom film o Gminie Kuźnia Raciborska, a następnie zaprosił na wizytę w terenie, w trakcie wizyty w terenie zaproszeni Goście udali się na ul. boczną od Topolowej, ul. Bema (konferencja prasowa), wizytę zakończyła prezentacja autobusu szkolnego zakupionego z środków rządowych.

{gallery}2023/wojewoda{/gallery}

Scroll to Top