EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

WPROWADZENIE KOMENDANTA KOMISARIATU POLICJI W KUŹNI RACIBORSKIEJ

W piątek odbyło się uroczyste wprowadzenie Komendanta Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej, kom. Tomasza Cebula. Wprowadzenia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu, nadkom. Marek Ryszka. Życzenia złożył obecny na miejscu Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu podinsp. Mirosław Mielańczyk. Nowego szefa kuźniańskich stróżów prawa przywitali przedstawiciele lokalnych samorządów.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12.00, w budynku Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej. Wprowadzenia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu, nadkom. Marek Ryszka.

Komisarz Tomasz Cebula w Policji służy od ponad 19 lat. Ostatnio zajmował stanowisko Eksperta Jednoosobowego Stanowiska ds. Kontroli, Skarg i Wniosków Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. W uroczystości, uczestniczyła, Wójt Gminy Nędza Anna Iskała oraz Zastępca Burmistrza Miasta Kuźni Raciborskiej Sylwia Brzezicka-Tesarczyk.

Komendantowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu zawodowych sukcesów.

 

 

 

źródło: www.raciborz.policja.gov.pl

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska