EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

100 kodów rabatowych dla Mieszkańców Gminy Kuźnia Raciborska na mecz Górnik Zabrze – Lech Poznań w dniu 16.10.2022 o godz. 18.30

Trwa dopinanie ostatnich szczegółów przed meczem 14 kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze – Lech Poznań (Stadion im. Ernesta Pohla w Zabrzu, 16 października 2022 r. o godz. 18.30).

Dla Gminy Kuźnia Raciborska ten mecz ma szczególne znaczenie – objęcie funkcji partnera społecznego meczu.

12 młodych mieszkańców naszej Gminy wyjdzie w eskorcie dziecięcej wraz z piłkarzami Górnika lub Lecha (o tym zadecyduje przedmeczowe losowanie z gminą Miasteczko Śląskie) i sędziami meczu. Reklama Gminy pojawi się na stronie internetowej Klubu, w Strefie Biznesu oraz na banerach reklamowych LED wokół płyty boiska.

Od dzisiaj 100 dorosłych Mieszkańców Gminy może otrzymać kody, umożliwiające zakup biletów z 20 % rabatem.

Osoby zainteresowane otrzymaniem kodów rabatowych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (imię, nazwisko, telefon) na adres promocja@umkuznia.pl (decyduje kolejność zgłoszeń). Osoby poniżej 18 roku życia mogą wejść na mecz w towarzystwie osoby dorosłej. Zwycięzcy otrzymają kody rabatowe uprawniające do zniżek na dostępne miejsca na stadionie. Więcej szczegółów dotyczących miejsc i cen biletów w wybranych  sektorach można wyszukać na stronie https://www.gornikzabrze.pl/

Osoby, które nie mają możliwości wyjazdu na stadion, będą mogły oglądać transmisję meczu w programie Canal+ Sport od godziny 18:20.

Scroll to Top