EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Aktualności ze szkół – pomoc pedagogów

W dniach od 12.03.2020 do 08.04.2020 szkoły i przedszkola będą zamknięte z powodu epidemii koronawirusa. W okresie 9-14 kwietnia trwać będzie przerwa świąteczna w nauce.

Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Rudach 

Zajęcia dla uczniów są organizowane poprzez Internet – dziennik elektroniczny, platformę Live Webinar oraz innymi zdalnymi metodami. 

Konsultacje z nauczycielami możliwe są poprzez dziennik elektroniczny, platformę Live Webinar, w celu rozmowy telefonicznej z poszczególnymi nauczycielami proszę o kontakt telefoniczny z sekretariatem -324103024. 

Jest też możliwość kontaktu z pedagogiem szkolnym p. Darią Bobrzik-Szecówką w sprawach dotyczących nauki lub wychowawczych- telefon 538 337 782.

Sekretariat szkoły jest czynny normalnie w godzinach 8.00 – 15.00. Ze względów bezpieczeństwa w przypadku potrzeby kontaktu osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny – 32 4103024. 

W sprawach różnych można się też kontaktować z dyrektorem szkoły – Adrian Plura – tel. 605 283 758. 

Adres mailowy szkoły: szkolarudy@gmail.com

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej

Zajęcia dla uczniów są organizowane poprzez Internet – dziennik elektroniczny, platformy edukacyjne oraz innymi zdalnymi metodami. 

Konsultacje z nauczycielami możliwe są poprzez dziennik elektroniczny, platformy edukacyjne w celu rozmowy telefonicznej z poszczególnymi nauczycielami proszę o kontakt przez e-dziennik lub facebooka.

Jest też możliwość kontaktu z pedagogiem szkolnym p. Alicją Kołton w sprawach dotyczących nauki lub wychowawczych- przez e-dziennik, e-mail a-kolton007@o2.pl  lub telefon: 502096237

Ze względów bezpieczeństwa w przypadku potrzeby kontaktu osobistego prosimy o wcześniejszą informację do dyrektora przez e-dziennik lub telefonicznie

W sprawach różnych można się też kontaktować z dyrektorem szkoły – Kingą Apollo – przez e-dziennik, szkolnego facebooka lub tel. 506192807

Adres mailowy szkoły: sp1kuzniar@poczta.onet.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska