EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Konkursu „Najlepszy rolnik ziemi raciborskiej 2015 roku”

Starostwo powiatowe w Raciborzu po raz drugi zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyróżnienie osób gospodarnych, zaradnych, aktywnych i otwartych na nowoczesne rolnictwo, które promują bezpieczeństwo pracy jak również kreują pozytywny wizerunek rolnictwa i wsi powiatu raciborskiego.

 

Konkurs składa się z etapu pisemnego (test), z którego trzech najlepszych uczestników kwalifikuje się do wizytacji gospodarstwa. Test zostanie przeprowadzony 28 marca br. w Pietrowicach Wielkich podczas VIII Powiatowego Konkursu pn. „Potrawy Regionalne – przysmaki wielkanocne”.

Uczestnikami konkursu mogą być rolnicy z powiatu raciborskiego, którzy są płatnikami podatku rolnego oraz składki na ubezpieczenie społeczne rolników. Instytucjami uprawnionymi do zgłaszania kandydatów są Gminy, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – PT Racibórz, Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Raciborzu, Śląska Izba Rolnicza – PT Racibórz. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 lutego br.

Informacji nt. konkursu udziela Referat Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Raciborzu (pok. 309), tel. 32 / 45 97 337, 339.

 

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin dostępny pod adresem: http://www.bip.powiatraciborski.pl/uchwaly/uchwaly_zarzadu/idu:6324.html

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska