EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Dyrektorzy nagrodzeni

W związku z obchodzonym w ostatnim tygodniu Dniu Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta przyznał nagrody dyrektorom i nauczycielom naszych placówek. W tym trudnym roku, w szczególny sposób doceniono pracę i osiągnięcia dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej pani Kingi Apollo, jej zastępcy i nauczyciela języka polskiego pani Bożeny Zamkotowicz oraz dyrektora Przedszkola nr 2 pani Korneli Reichel. Dyrektorów wszystkich placówek oświatowych w gminie odwiedziły: zastępca burmistrza pani Sylwia Brzezicka-Tesarczyk i kierownik Referatu Edukacji, Sportu i Promocji pani Anna Mainusz. Wszyscy otrzymali podziękowania za cały rok pracy, zaangażowanie i serce włożone w rozwój gminnej oświaty w tym szczególnym roku.

W radością informujemy także, że na wniosek złożony przez Gminę Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymał pan Adrian Plura – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach.

Na wniosek złożony przez Gminę i pozytywnie zaopiniowany przez Kuratorium w Katowicach Pani dyrektor Kinga Apollo i pan dyrektor Adrian Plura zostali przez Ministra Edukacji Narodowej odznaczeni „Medalem Komisji Edukacji Narodowej”.  Medal nadawany jest za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko dobro. Życzymy sił i zdrowia.

{gallery}2020/den{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska