EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Dzieci wracają do szkół

Od poniedziałku 18 stycznia 2021 roku do nauki w szkołach wracają uczniowie klas I-III.
Pobyt dzieci w szkole przygotowano zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN. Uczniowie będą uczyli się w stałych salach na różnych piętrach budynków szkół, aby zminimalizować kontakt między uczniami różnych klas. Większość zajęć w klasie prowadzić będzie jeden nauczyciel.
Klasy mają wyznaczone pory korzystania ze stołówki. Zajęcia świetlicowe będą w salach lekcyjnych na poszczególnych piętrach tylko dla dzieci rodziców pracujących.
Do szkoły mogą przyjść jedynie uczniowie zdrowi, bez kontaktu z osobami w kwarantannie lub chorymi. Muszą mieć swoje maseczki. Nie można wymieniać się przyborami szkolnymi. Klasy będą często wietrzone a po zajęciach dezynfekowane.
Szczegółowe informacje dotyczące zajęć, rozkładu jazdy autobusów szkolnych oraz nowych zasad rodzice otrzymali przez e-dziennik. Dostępne są one także na stronach internetowych szkół.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska