EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Dzień Dziecka w Rudzie Kozielskiej – 2017

Aby serduszko Twoje gorące było jak słońce, a uśmiech Twój radosny przypominał zapach wiosny…
Te piękne słowa, które przypominają nam o wyjątkowym święcie jakim jest Dzień Dziecka znalazły się na medalach małych bohaterów tego ważnego dnia zorganizowanego przez świetlicę wiejską oraz koło gospodyń wiejskich w Rudzie Kozielskiej .Oprócz medali, prezentów, mnóstwa smakołyków, głośnej muzyki oraz szaleństwa na placu zabaw, największą atrakcją okazała się być fotobudka. Ten niepozorny mebelek z magicznym szkiełkiem pośrodku wywołał wiele radości i entuzjazmu nie tylko wśród naszych małych pociech ale również i tych trochę większych. Każdy z nas choć przez chwilę mógł znowu poczuć się jak dziecko i popstrykać sobie kilka zabawnych fotek. Po emocjonujących przeżyciach z fotobudką nasze kochane panie z koła gospodyń wiejskich uraczyły nas ucztą z hot-dogami. Kiedy wszystkie brzuszki były pełne, przyszedł czas na Radosne Minki czyli szalone zabawy, taniec, malowanie twarzy, skręcanie baloników z grupą animatorów. Uwieńczeniem tego pięknego, słonecznego popołudnia była wizyta Myszki Miki i Myszki Minnie, które na pożegnanie wręczyły dzieciaczkom baloniki oraz dyplomy wzorowego uczestnika zabaw .Uśmiechy na twarzach dzieci oraz ich radość były dowodem na to, iż kolejny zorganizowany Dzień Dziecka był strzałem w dziesiątkę. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia za rok. 

Świetlica wiejska składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Dnia Dziecka w Rudzie Kozielskiej. 

Beata Balcerek

{gallery}2017/dzien_dziecka_ruda_kozielska{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska