EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

EDUKACJA EKOLOGICZNA POPRZEZ SPEKTAKLE. Spektakl ekologiczny „Skrzydlaty Odlot”

W środę 6  listopada 2019 roku w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbył się spektakl „Skrzydlaty Odlot” zorganizowany i sfinansowany przez Gminę Kuźnia Raciborska.

Sztukę skierowaną do najmłodszych mieszkańców gminy przedstawił Teatr Kultureska z Krakowa w sposób bardzo profesjonalny, angażując wszystkie dzieci do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu. O godzinne 9.30  spektakl odbył się dla przedszkolaków, a o godzinie 11 dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych z terenu Gminy Kuźnia Raciborska.

“Skrzydlaty Odlot” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci pełen treści ekologicznych i dobrego humoru. Poruszony został temat smogu, niskiej emisji i ochrony powietrza.  Przedstawienie uświadomiło dzieciom jakie są główne przyczyny powstawania smogu.

 Spektakl umożliwił dzieciom przeżycie doznań teatralnych i przede wszystkim zagwarantował efektywną edukację ekologiczną.

{gallery}2019/przedstawienie_ekologiczne{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska