EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

I Amatorski Turniej o Puchar Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska

W niedziele 7 lutego br. odbył się na sali sportowej przy ZSO w Kuźni Raciborskiej I Turniej Drużyn Amatorskich w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska.

Udział w zawodach wzięło 10 drużyn (9 amatorskich i 1 składająca się z piłkarzy ekstraklasy i pierwszej ligi).

Drużyny:

FC Bulfrog’s (Kuźnia Raciborska): Damian Hareńczuk, Cezary Puzio, Mateusz Szymczyk, Łukasz Szymczyk, Tomasz Jacek, Damian Kilian, Wojciech Kilian, Adam Nowakowski.

Piękni i Młodzi (Nędza): Mateusz Rudek, Marcin Stasiowski, Denis Kocur, Filip Erynkwajt, Patryk Kornas, Kamil Powalla, Mateusz Grzesiczek, Adam Bober, Adam Baron.

Czterech ślepych i kaleka (Racibórz): Marek Adamiec, Łukasz Witt, Dominik Siedlaczek, Rafał Chałupiński, Piotr Sromek, Łukasz Musioł, Kamil Nowak.

Pizzeria Venezia (Kuźnia Raciborska): Jacek Herok, Waldemar Bieniewski, Zbigniew Matyjasek, Mateusz Sadłyk, Andrzej Gliński, Marcin Hómin, Szymon Kupka, Artur Wcisło, Mariusz Bieniewski, Krzysztof Bieniewski.

Oldboje z Odry (Czechy): Tomáš Ambrož, René Ambrož, Rostislav Kiša, Michal Anděl, Martin Lenert, Jan Hurta, Radek Hendrych.

FC ale nam się nie chce (Siedliska): Dawid Kalemba, Marek Prusicki, Damian Grzesik, Martin Marek, Roman Mroncz, Mateusz Zdrzałek, Andrzej Depta.

Mapety (Kuźnia Raciborska): Kamil Krawiec, Marcin Wrzodak, Michał Wrzodak, Andrzej Leś, Marcin Poloczek, Marek Czisz, Paweł Puzio, Piotr Wiączek, Szymon Tomczak.

The Winners (Kuźnia Raciborska): Sebastian Jacek, Łukasz Mazur, Rafał Wałęka, Michał Ratajszczak, Andrzej Przybyła, Mateusz Kuśka, Tomasz Tokarski, Mateusz Kot.

Banda troli (Racibórz): Bartosz Żagiel, Łukasz Zajda, Marcin Puzio, Adrian Rosik, Łukasz Pikuła, Robert Rogalski, Wojciech Klecha, Patryk Moneta, Dawid Małecki.

Gwiazdy (Polska): Ryszard Remień, Jacek Trzeciak, Stanisław Wróbel, Szymon Paskuda, Jan Woś, Grzegorz Jakosz, Mateusz Skwirut, Waldemar Bieniewski (gościnnie).

 

Zawody sędziowali: Grzegorz Piwowarczyk, Tomasz Piwowarczyk, Grzegorz Wojda, Andrzej Niedziela (Podokręg Racibórz).

Organizatorem zawodów był Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.

Całą imprezę prowadzili: Dawid Prekaniak, Wojciech Gdesz oraz Jacek Gąska.

Podczas turnieju sportowcy zorganizowali również licytację gadżetów sportowych z których dochód został przekazany, na rzecz Joanny Maciejskiej-Tul.

Sponsorem imprezy był sklep Kaufland.

 KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. Banda troli

2. Pizzeria Venezia

3. FC ale nam się nie chce

4. Czterech ślepych i kaleka

5. Gwiazdy

6. Piękni i Młodzi

7. FC Bulfrog’s

8. Mapety

9. Oldboje z Odry

10. The Winners

{gallery}2016/turniej_amatorski{/gallery}

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top