EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

I SUBREGIONALNY FESTIWAL RODZIN AKTYWNYCH – Gorzyce

5 lipca Gmina Kuźnia Raciborska wystawiła swoje stoisko na I Subregionalnym Festiwalu Rodzin Aktywnych w Gorzycach. Impreza towarzyszyła Festynowi XV DNI GORZYC.

W ramach imprezy można było zapoznać się z ofertą gmin z Subregionu Zachodniego takich jak: Racibórz, Żory, Wodzisław Śląski oraz Kuźnia Raciborska.

Głównym celem imprezy było zachęcenie rodzin do aktywnego wypoczynku nie tylko na terenie gminy Gorzyce, ale także na terenie całego Subregionu Zachodniego.

Podczas trwającej imprezy goście mogli wziąć udział w zawodach pływackich dla chętnych rodzin (Aquafamiliada), zobaczyć pokazy ratownictwa wodnego WOPR oraz pokazy stylów pływackich (zawodnicy UKS „Aligator”). Na małym boisku „Orlika” odbywały się m.in.: Turniej piłki nożnej o Puchar Subregionu Zachodniego, pokaz aerobiku, gry i zabawy dla dzieci, konkury rzutów „za trzy” do kosza, pokazy pierwszej pomocy.

 

 Kolejną imprezą organizowaną w ramach Dni Gorzyc był Amatorski Rajd Samochodowy o Puchar Wójta Gminy Gorzyce.  

{gallery}gorzyce_2015{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska