EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Infolinia COVID

Infolinia dla osób nie mogących samodzielnie dotrzeć na szczepienia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 pod numerem telefonu +48 512 203 129.
Osoby niepełnosprawne posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę̨ z w/w schorzeniami oraz osoby starsze, które mają już ustalony termin szczepienia w przychodni zdrowia ZLA Amicus-Med Sp. z o.o. (Kuźnia Raciborska, ul. Klasztorna 9b) oraz mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień, będą̨ mogły skorzystać ze specjalnie zorganizowanego przez Gminę transportu.
Zwracamy się z prośbą, aby osoba, która spełnia ww. kryteria oraz potrzebuje transportu do punktu szczepień zadzwoniła na wskazaną infolinię najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem szczepienia.
Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej nie wyznacza daty oraz godziny szczepienia danej osoby.
 
Jak się zapisać na szczepienie?
• Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię – 989 lub,
• zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl lub,
• skontaktuj się bezpośrednio z punktem szczepień w przychodni zdrowia ZLA Amicus-Med Sp. z o.o. w Kuźni Raciborskiej, ul. Klasztorna 9b – tel. 32 419 14 16, 32 400 50 06, 32 400 50 07, 32 419 20 45.
• Kwestionariusz – POBIERZ>>>
 
Bądźmy odpowiedzialni – dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Ze względów bezpieczeństwa i komfortu pacjentów prosimy nie przychodzić na szczepienie wcześniej niż przed wyznaczoną godziną. Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust maseczką oraz zachowywaniu dystansu fizycznego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top