EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Informacja dotycząca funkcjonowania MOPS w Kuźni Raciborskiej

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KUŹNI RACIBORSKIEJ
OD 16 MARCA 2020 ROKU PRACUJE W TRYBIE NADZWYCZAJNYM
  
W ramach profilaktyki oraz w celu zmniejszenia ryzyka rozpowszechniania się koronawirusa, a także w związku z ogłoszonym w naszym kraju stanem zagrożenia epidemicznego, w  trosce o zdrowie Mieszkańców oraz naszych pracowników informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej przy ul. Powstańców 15 od 16.03.2020 do odwołania będzie zamknięty dla petentów.
Informujemy, że istnieje możliwość załatwienia wielu spraw elektronicznie, poprzez e-mail czy też telefon.  Na budynku siedziby MOPS została zamontowana skrzynka podawcza, do której Petenci mogą składać pisemną korespondencję, wnioski, sprawy wymagające załatwienia. W pilnych sprawach prosimy o używanie dzwonka, który został zamontowany na drzwiach Ośrodka.
Szanowni Państwo, sytuacja jest wyjątkowa, postępując rozsądnie i odpowiedzialnie minimalizujemy zagrożenie zachorowania  zarówno nas, jak również naszych bliskich oraz sąsiadów.
 
W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kuźni Raciborskiej działa telefon oraz e-mail, pod którym można zgłosić osoby potrzebujące (nr. telefonu 514200255, e-mail: mops-kuznia@home.pl).
 
Pracownicy MOPS-u będą wspomagać osoby starsze i niepełnosprawne, które mogą potrzebować pomocy ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego. Telefony czynne w godzinach pracy ośrodka:
324191073
324191074

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska