EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Informacja o zamknięciu MOPS w związku ze zmianę siedziby.

Drodzy Mieszkańcy,

Jakiś czas temu przekazywałem informacje o utrudnieniach w funkcjonowaniu Urzędu, co było spowodowane najpierw generalnym remontem i wyposażeniem Urzędu, następnie wymianą i dostosowaniem sprzętu komputerowego oraz systemów informatycznych. Dziś przekazuję wiadomości o kolejnych (chwilowych utrudnieniach) spowodowanych zmianą siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W związku z zakończeniem prac remontowych w budynku przy ul. Jagodowej 15, możliwa stała się przeprowadzka MOPS do nowej a zarazem stałej siedziby. Aby przeprowadzka przebiegła sprawnie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej będzie nieczynny od najbliższego poniedziałku, tj. 24 kwietnia do czwartku włącznie, tj. 27 kwietnia br.

W sprawach pilnych należy kontaktować się pod nr telefonu: 514 200 255.

MOPS jest kolejną instytucją w naszej Gminie, która po Miejskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej oraz Urzędzie Miejskim funkcjonować będzie w nowych zdecydowanie lepszych warunkach, przede wszystkim warunkach zapewniających komfort pracy i wysoki standard obsługi mieszkańców. Tego typu rewolucje dzieją się raz na kilkadziesiąt lat, a nasza powolutku dobiega końca. Budynek przy ul. Powstańców 15 dostanie nową funkcję, o której również poinformuję Państwa niebawem.

Nadmienić pragnę, że w wyremontowanym budynku przy ul. Jagodowej 15 swoje siedziby znajdą funkcjonujące na terenie Gminy organizacje pozarządowe  – szczegóły wkrótce. 

Tym samym za utrudnienia przepraszamy, potrwają do 27 kwietnia br. A od 28 Wszystkich zainteresowanych zapraszam do nowej siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Burmistrz Paweł Macha

 Tak było

 

Tak będzie

 

 

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska