EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

INSTALACJE OZE Zgłoszenia reklamacyjne

INSTALACJE OZE

Zgłoszenia reklamacyjne

 

W związku z trwającym okresem gwarancyjnym zamontowanych w ramach projektu inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg” instalacji, informujemy, iż zgłoszenia usterek należy kierować wyłącznie w formie pisemnej do Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej na adresy e-mail: patrycja.treffon@umkuznia.pl lub ewelina.absalon@umkuznia.pl oraz do Inspektora Nadzoru na adres e-mail: realizacje.pm@gmail.com na wypełnionym protokole reklamacyjnym zawierającym:

        datę zgłoszenia;

        imię, nazwisko, adres inwestycji oraz numer telefonu;

        dokładny opis usterki;

        numer seryjny/ katalogowy urządzenia, którego reklamacja dotyczy.

Zgłoszone usterki będą na bieżąco przekazywane do serwisu FlexiPower Group.  Serwis pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

 

W razie nieuzasadnionego wezwania reklamacyjnego, Użytkownik zostanie obciążony kosztami dojazdu i weryfikacji reklamacji.

Do pobrania:

Protokół zgłoszenia usterki reklamacyjnej –>>> protokół

Cenniki usług niegwarancyjnych na rok 2023 –>>> cennik kotły

                                                                         – >>> cennik fotowoltaika

                                                                         – >>> cennik kolektory słoneczne i pompy

 

 

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska