EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

IX Spartakiada Przedszkolaków

1 czerwca 2017 roku na kompleksie boisk wielofunkcyjnych ORLIK w Kuźni Raciborskiej już dziewiąty raz odbyła się Spartakiada Przedszkolaków. Tegorocznej edycji przyświecało hasło „SPORT W MOIM MIEŚCIE” w związku z przypadającą 50-rocznica nadania praw miejskich Kuźni Raciborskiej. Organizatorem było Przedszkole Nr 2 w Kuźni Raciborskiej, a udział w spartakiadzie oprócz „dwójki” wzięły dzieci z Przedszkola Nr 1 w Kuźni Raciborskiej z Oddziałem Zamiejscowym w Turzu, Społeczne Przedszkole w Budziskach oraz Przedszkole w Rudach.

Drużyny przedszkolaków rywalizowały w konkurencjach zręcznościowo-szybkościowych i sztafetach, a na zakończenie rywalizacji rozegrały mecz piłki nożnej. Rywalizacja była bardzo wyrównana, dzieci walczyły z wielką ambicją i w nagrodę za sportową walkę wszystkie przedszkola otrzymały puchary za pierwsze miejsce, zaś przedszkolaki złote medale. Puchary i medale zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska Pawła Machę, a nagrody wręczyła Przewodnicząca Rady Miejskiej Sabina Chroboczek-Wierzchowska. 

{gallery}2017/spartakiada{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska