EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

JustynTrans Demolition z Turza ponownie w akcji. Rusza 2. sezon programu „Dobra robota”

Pamiętacie program „Wyburzacze” i występującą w nim firmę JustynTrans Demolition z Turza? Od 31 października ekipę będzie można zobaczyć ponownie, tyle że w nowym programie pn. „Dobra robota” emitowanym na antenie TTV.

 

Bohaterami „Dobrej roboty” – jak informuje producent programu – są szefowie lokalnych firm oraz ich pracownicy, którzy tworzą ekipę, która jak mało kto, zna się na robocie. Lada dzień w stacji TTV ruszy nowy sezon tej produkcji (pierwszy odcinek już 31 października o godz. 20:00).

Zdjęcia do nowego sezonu realizowano przez kilka ostatnich miesięcy. Nakręcono w sumie 18 odcinków, a realizacja niektórych scen odbywała się w naszym regionie (m.in. na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego „Wodnik” w Kuźni Raciborskiej).

Wśród uczestników drugiej edycji znalazła się – znana z programu „Wyburzacze” – firma JustynTrans Demolition z Turza, której właścicielem jest Justyn Suchanek. Poza nim, w programie zobaczymy również jego syna Mateusza oraz Marka i Sebastiana.

Nowe odcinki oglądać będzie można od 31 października (od poniedziałku do czwartku) o godz. 20:00 w TTV. Serdecznie zapraszamy przed telewizory!

{gallery}2022/dobra_robota{/gallery} 

 

źródło: tylkokuznia.info, fot. TVN / M. Lichański

Scroll to Top