EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Klub kibica

W poniedziałek w Klubie Biznesu Areny Zabrze odbyło się spotkanie władz miast Zabrza, klubu Górnik Zabrze oraz gmin zrzeszonych w programie partnerskim Klub Kibiców Śląskich Miast. Gmina jako jeden z członków  Klubu kibiców również został zaproszony. Celem spotkania było omówienie dotychczasowej współpracy oraz przedstawienie nowych propozycji współdziałania. Gminę osobiście reprezentował Pan Burmistrz Paweł Macha. Najważniejszym punktem programu było oczywiście  losowanie meczów partnerskich, czyli  losowanie meczu w którym dzieci z naszej Gminy będą wyprowadzały zawodników na murawę. Pomimo starań Pana Burmistrza nie udało się niestety wylosować Wielkich Derbów Śląska. Tym razem wspólnie z miastem Rydułtowy  będziemy partnerami meczu Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław. Wstępnie mecz został zaplanowany na dzień 13.04.2024 r.  Ostateczna data zostanie podana przez ekstraklasę i przekazana do wiadomości.  Jak w poprzednich latach w ramach umowy z klubem, kibice z naszej gminy będą mogli skorzystać ze zniżek i na żywo podczas spotkania kibicować trójkolorowym. Przed samym spotkaniem, zgodnie z deklaracją władz Górnika, odbędzie się również wizyta przedstawicieli klubu celem spotkania i promocji meczu partnerskiego.

 

Już dziś zapraszamy do zarezerwowania  wolnego czasu w drugi weekend kwietnia przyszłego roku i wspólnego wyjazdu na mecz.

JADYMY DURŚ

 

 

Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą – powiedział Jan Paweł II

{gallery}2023/klub_kibica{/gallery}

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska