EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Kraina Górnej Odry – oddaj swój głos w projektach Budżetu Obywatelskiego!

Szanowni Państwo!

 

Już 1 września ruszyliśmy ze zbiórką podpisów pod projektami do Budżetu Obywatelskiego. Naszym celem jest rozwój turystyki i przede wszystkim przekonanie turystów do odwiedzania naszej Krainy Górnej Odry.

 W tym roku zbieramy podpisy pod dwoma projektami:

 

1. Rowerowa Pierwsza Pomoc, którego celem jest stworzenie 30 samoobsługowych stacji naprawczych dla rowerów. Wyposażone będą one w przydatne w naprawie narzędzia: klucze, pompkę, wkrętaki czy łyżkę do zmiany dętki. Każda gmina Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego (25 samorządów) zostanie wyposażona w co najmniej jedną taką stację, która zostanie ulokowana w miejscu popularnym turystycznie, dostępnym zarówno dla mieszkańców jak i turystów, np. przy szlaku rowerowym lub istotnym dla wszystkich mieszkańców obiekcie.

 2. Meleksem przez Śląskie, zakup pojazdów typu meleks to  niesamowicie przyjazny środowisku środek transportu. W ramach wniosku planuje się zakupić dwa tego typu pojazdy, które będą wykorzystywane przez Park Krajobrazowy Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich do transportu osób podczas wycieczek oraz imprez kulturalnych odbywających się na terenie Subregionu Zachodniego.

 

 

GŁOSUJEMY TUTAJ: https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start

 Wszystkie ręce na pokład! Głosowanie trwa do 19 września br.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska