EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Kuźnia Raciborska dziewiątym miastem w programie KLUB KIBICÓW ŚLĄSKICH MIAST Górnika Zabrze

W czwartkowe popołudnie na Placu Zwycięstwa w Kuźni Raciborskiej Burmistrz Miasta Paweł Macha podpisał z przedstawicielem Zarządu Górnika Zabrze list intencyjny PROGRAMU KLUBU KIBICÓW ŚLĄSKICH MIAST.

Podczas podpisania obecni byli młodsi piłkarze KS STAL Kuźnia Raciborska, LKS BUK Rudy oraz kibice Górnika Zabrze.

W spotkaniu uczestniczył również Stanisław Oślizło legenda Górnika Zabrze , który  były kapitan reprezentacji Polski i Górnika Zabrze, strzelcem jedynej bramki w meczu z Manchesterem City w finale Pucharu Europy Zdobywców Pucharów, 8-krotny mistrz Polski i 6-krotny zdobywca Pucharu Polski.

Dla najmłodszych największą atrakcją była maskotka klubowa JORGUŚ, który najmłodszym uczestnikom spotkania rozdawał klubowe gadżety.  

Celem programu jest integracja mieszkańców Śląskich Miast wokół wydarzeń związanych z piłką nożną, a współpraca z Gminą Kuźnia Raciborska będzie realizowana poprzez wspólne działania promocyjne, marketingowe, polegające na wspólnym organizowaniu eventów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych.

W ramach współpracy Strony będą organizowały wizyty przedstawicieli Klubu w ośrodkach edukacyjnych Gminy oraz promowały spotkania piłkarskie wśród mieszkańców. W wybranym meczu Górnika Zabrze w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy, mieszkańcy Kuźni Raciborskiej uzyskają dostęp do biletów na preferencyjnych warunkach (w tym kilka miejsc bezpłatnych), a spotkanie piłkarskie rozpocznie udział eskorty dziecięcej z naszej Gminy wyprowadzającej piłkarzy na mecz.

Do Klubu Kibiców Śląskich Miasta należą już: Czerwionka-Leszczyny, Knurów, Ornontowice, Piekary Śląskie, Pilchowice, Rydułtowy, Toszek, Zabrze.

{gallery}2019/gornik_zabrze{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska