EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SENIORA – Z BIESIADĄ PRZEZ ŚWIAT „W CZESKICH KLIMATACH”

 
W najbliższy wtorek, tj. 1 października, Teatr „Senioralne Forte” o godz. 19:00 w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej przedstawi program rozrywkowy z cyklu „Z BIESIADĄ PRZEZ ŚWIAT” pt. „W czeskich klimatach”.
 
Ponieważ w tym dniu przypada Międzynarodowy Dzień Seniora szczególnie gorąco zapraszamy Seniorów i zapewniamy sporą dawkę śmiechu 🙂
 
Prowadzący w programie wykorzystali humor czeski, zwyczaje i piękno krajobrazów. Obok tekstów literackich są również wiązanki piosenek, śpiewane w języku czeskim oraz taniec. A całość upiększają stroje i scenografia.
 
Teatr „Senioralne Forte”, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej przygotowuje programy patriotyczne, rozrywkowe i sztuki teatralne, które mają ogromny wpływ na aktywizowanie, kształcenie pamięci, rozwijanie poczucia wartości w grupie i społeczeństwie. Jest to najlepsza terapia duchowa i fizyczna, żeby nie myśleć o samotności oraz starości. Podstawą spotkań teatralnych jest współpraca, radość, zadowolenie i rozrywka.
 

 

ZAPRASZAMY !!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska