EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

MOKSiR zaprasza na Recital Andrzejkowy – Asia Kostka Lirycznie.

piątek 27 listopada godz. 19:00  zapraszamy do MOKSiR na Recital Andrzejkowy – Asia Kostka Lirycznie. Sala widowiskowa MOKSiR Kuźnia Raciborska, wstęp: 5 zł.

Recital Andrzejkowy będzie podsumowaniem dotychczasowej pracy i nauki w MOKSiR, gdzie Asia uczęszczała przez wiele lat. Wokal Asi szlifował p. Tomasz Kurij, który również początkowo uczył młodą artystkę gry na pianinie. Naukę gry kontynuowała u p. Piotra Kotasa – muzyka, kompozytora – instruktora MOKSiR.

Na koncie wokalistki znajduje się wiele sukcesów m.in. : III miejsce na X Ogólnopolskim Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej „Oceany” w Niemodlinie, Wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Wokalistów Estradowych Urban Tunes w Katowicach.

Asia od września br. uczęszcza do Szkoły Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowcza w Katowicach na wydziale śpiewu estradowego. W planach ma studia na Akademii w Katowicach.  

MOKSiR

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska