EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

MOKSiR zaprasza na spektakl „ZWARIOWANY KOMISARIAT”

ZWARIOWANY KOMISARIAT W KUŹNI RACIBORSKIEJ

 

Zima powoli spuszcza z tonu, a temperatura rośnie. Pierwsze nieśmiałe powiewy wiosny są doskonałą okazją, aby pomyśleć o zaplanowaniu ciekawych wieczorów. Wraz z ociepleniem kalendarz wydarzeń kulturalnych pęcznieje.

 Duża dawka humoru i przezabawne dialogi w spektaklu o pracy policjantów w małym przygranicznym miasteczku to propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej na podgrzanie emocji w oczekiwaniu na wiosnę.

 Spektakl autorstwa Leszka Kwiatkowskiego to pełna humoru i absurdu komedia z nasyconymi humorem piosenkami w wykonaniu znanych aktorów m.in. Michała Milowicza, Piotra Pręgowskiego, Tadeusza Rossa, Ewy Kuklińskiej, Violi Arlak, Jacka Kawalca, Sylwestra Maciejewskiego, Piotra Zelta, Jacka Fedorowicza, Mariusza Czajki (obsada wymiennie).

 Bohaterów spektaklu charakteryzuje alogika myślenia, co powoduje pełny nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. Na co dzień zmagają się z rutynowymi sprawami przygranicznego komisariatu, gdzie wbrew pozorom dzieje się wiele. Życie nabiera rumieńców, kiedy na komisariat trafia Agent Tomek, przeniesiony z CBA za nieudolne operacje specjalne. Przez komisariat przewiną się również iluzjonista, przemytnik, lekarz, były minister z „oryginalnej urody” żoną a wraz z nimi generał policji. Wszystko to zwiastuje naprawdę zwariowane sytuacje.

 Sama forma spektaklu jest bardzo zbliżona do kabaretu a wartka akcja, przezabawne dialogi i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy. Tego nie można przegapić!

 Spektakl odbędzie się w poniedziałek 24 marca o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i rekreacji w Kuźni Raciborskiej przy ul. Klasztornej 9. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w MOKSiR – tel. 32 419 14 07

 

 http://www.zwariowanykomisariat.info/index.php

 https://www.facebook.com/syndykattartystyczny

 ZAPRASZAMY!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top