EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

„Na duże kłopoty małe radości”

W Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej 6 kwietnia ruszyła inicjatywa pod hasłem „Na duże kłopoty małe radości”.

Maszyny do szycia poszły w ruch !!!  
Już we wtorek 14 kwietnia pierwsze maseczki ochronne wielokrotnego użytku trafiły do Mieszkańców Gminy Kuźnia Raciborska.
Nasz akcja rośnie w siłę !!! Razem z Kuźnią Kultury szyją już kuźniańskie Przedszkola oraz Biblioteka.
I w tym miejscu dziękujemy serdecznie za trud i zaangażowanie Pracownikom Świetlic Wiejskich: Oli, Anieli, Sylwii, Beacie oraz Bernadecie.
Dziękujemy również  z całego serca za wsparcie naszej inicjatywy cudownym Paniom z Przedszkola nr 1 Przedszkola nr 2 z Kuźni Raciborskiej oraz Pracownikom Biblioteki. 

A te wszystkie maseczki, wyjątkowe bo uszyte prosto z serca powędrują do WAS KOCHANI, Drodzy Mieszkańcy Gminy Kuźnia Raciborska, bo tak jak Wy jesteście z Nami przez cały rok poprzez udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach kulturalnych, sportowych, czy korzystając ze stałej oferty zajęć Kuźni Kultury, tak My dziś dbamy o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo !!!

Jeżeli nie posiadacie maseczek ochronnych, nie macie możliwości ich nabycia ani uszycia, skontaktujcie się z Nami 32/4191407 w godz. 09:00 – 15:00 !!!

 

 Pomyślcie też o swoich najbliższych !!! A być może o sąsiadce, która potrzebuje wsparcia !!!

 

 Razem możemy więcej !!!

 

 Ania Kijek
Dyrektor MOKSiR

{gallery}2020/moksir_maski{/gallery}

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top