EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Na rządowych stronach jest opcja sprawdzenia liczby wolnych terminów szczepień w powiatach

Od wtorku na rządowych stronach można sprawdzić, ile jest wolnych terminów na szczepienie przeciw COVID-19 w poszczególnych powiatach. Dane dostępne są w perspektywie kolejnych siedmiu i 30 dni. Do punktu szczepień masowych przy ul. Wileńskiej w Raciborzu, poza AstraZenecą jest już dostępna Moderna, a w przyszłym tygodniu będzie dostawa szczepionki Pfizera.

 

„Sprawdź liczbę wolnych terminów w okolicy! Wprowadziliśmy nowe udogodnienie do raportu, które pomoże w znalezieniu terminu szczepienia. Od dzisiaj istnieje możliwość sprawdzenia w powiatach liczby wolnych terminów na następne 7 oraz 30 dni” – poinformowano na profilu SzczepimySię, prowadzonym na Twitterze przez Centrum Informacyjne Rządu.

 

Mapa wolnych terminów dostępna jest pod adresem www.gov.pl/web/szczepimysie/raport-szczepien-przeciwko-covid-19. Wynika z niej np. że w powiecie garwolińskim na następne siedem dni jest 521 wolnych terminów szczepień przeciw COVID-19, w łukowskim – 80, mińskim -22, tucholskim – zero, a krośnieńskim – 1982.

Od 9 maja wszystkie pełnoletnie osoby mają już e-skierowanie na szczepienie, mogą się zapisać i zaszczepić. (PAP) Katarzyna Lechowicz-Dyl ktl/ krap/

 

 źródło: www.naszraciborz.pl

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska