EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Odnawialne Źródła Energii – losowanie w ramach naboru uzupełniającego

 

Procedura publicznego losowania deklaracji udziału w projekcie Odnawialne Źródła Energii, która ma na celu ustalenie kolejności na listach rezerwowych tworzonych w ramach w/w projektu, przeprowadzona zostanie w Urzędzie Miejskim w Kuźni Raciborskiej we wtorek 9 czerwca o godzinie 10.00.

Losowanie ma na celu ustalenie kolejności, w jakiej złożone przez mieszkańców wnioski będą brane pod uwagę w ramach naboru uzupełniającego. W naborze tym spłynęło 115 deklaracji, w których wnioskodawcy ubiegają się o 155 instalacji odnawialnych źródeł energii. Na dzień 5 czerwca br. dostępnych jest łącznie 38 wolnych instalacji. W całym projekcie w naszej gminie zostanie zamontowanych łącznie 408 instalacji.

Wnioskodawcy zostaną poinformowani telefonicznie o terminie losowania oraz o nadanym numerze referencyjnym. Losowanie  można będzie obserwować również bezpośrednio na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej www.kuzniaraciborska.pl w zakładce YouTube, w serwisie  YouTube oraz na Facebooku.

Ze względu na ogłoszony stan epidemii bezpośrednio w procedurze losowania wezmą udział wyłącznie członkowie komisji powołanej Zarządzeniem Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska.

Projekt: Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg.” Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 

Przypominamy, że  Gmina Kuźnia Raciborska jest Partnerem w ww. projekcie. Na naszym terenie zostanie zabudowanych 408 różnych instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii w tym panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła czy też kotły na biomasę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska