EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Odwołanie nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej

Szanowni Mieszkańcy naszej Gminy,

Szanowni Państwo zainteresowani dobrem naszej małej Ojczyzny, w związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zaplanowanego głosowania przez Radę Miejską w Kuźni Raciborskiej w sprawie uchwały dot. zmian w uchwale nr LVI/436/2022 Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej z dnia 15.12.2022 roku w sprawie  uchwalenia budżetu gminy na 2023 rok,  w zw. ze zmianą § 19 ust. 7 i nadaniu nowego brzmienia o treści: „udzielania poręczeń w roku budżetowym do wysokości 7 300 000,00 zł”, pragniemy poinformować, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Wszystkich Państwa, Nadzwyczajna Sesja zaplanowana na dzień 12 grudnia br. została odwołana. Na dzień 13 grudnia br. na godz. 14.00 zaplanowano posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów, na której zostanie dokładnie przedstawiony temat i udzielone odpowiedzi na Państwa pytania i ewentualne wątpliwości.

Wszystkich zainteresowanych dobrem naszej Gminy, Wszystkich mających wątpliwości zapraszamy do udziału w spotkaniu.

W przestrzeni publicznej pojawiają się informacje, które nie są zgodne ze stanem faktycznym i w naszej opinii mają na celu wzbudzenie społecznego niepokoju. Tym samym pragniemy uspokoić nastroje, wyjaśnić wątpliwości i zdementować nieprawdzie informacje powielane przez anonimowych autorów – stąd zwołanie komisji na której zostanie omówiony temat uchwały.

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska