EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Ogłoszenie dla pacjentów gminnych ośrodków zdrowia [AKTUALIZACJA}

W związku z zaistniałą sytuacją, wynikającą z przyczyn niezależnych od władz Gminy, w celu zapewnienia dostępu do usług medycznych, zdecydowałem o zorganizowaniu specjalnego transportu dla pacjentów ośrodków zdrowia w Kuźni Raciborskiej, Rudach oraz Turzu.

W razie nie podjęcia pracy przez przychodnie na terenie naszej Gminy w poniedziałek 05/01/2015, specjalnie oznaczony busik będzie zabierał wszystkich zainteresowanych spod ośrodków w odstępach co godzinę i dowoził do Raciborza, do przychodni na ul. Ocickiej oraz do szpitala na ul. Gamowskiej.

Bus będzie jeździł w pętli zaczynając o godz.07:00 :

1.Kuźnia Raciborska

2.Rudy

3.Racibórz

4.Turze

i Kończąc w Kuźni Raciborskiej o godz.16:00 (Szczegóły u kierowcy).

Tego typu kryzysowy transport został ustanowiony do odwołania w dni robocze.

Jednocześnie informuję Państwa , że są prowadzone rozmowy z podmiotami odpowiedzialnymi za ciągłość świadczenia usług medycznych, w celu niezwłocznego przywrócenia normalnego funkcjonowania przychodni. Ze swojej strony proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

 

Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska

 Paweł Macha

 

****************

AKTUALIZACJA:

W dniu 05.01.2015 rano do pracy przystąpi personel średni. Dostępne będą kartoteki pacjentów. Przewóz pacjentów do przychodni i do szpitala w Raciborzu nadal pozostaje aktualny. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska