EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Partnerstwo dla Rozwoju

ZAPROSZENIE

W związku z trwającymi pracami nad stworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju  do roku 2020, w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo dla Rozwoju” zapraszamy mieszkańców terenu gminy Kuźnia Raciborska do udziału w spotkaniu informacyjno-konsultacyjnych. Dotyczyć ono będzie realizacji programu LEADER na naszym terenie w perspektywie finansowej 2014-2020, analizie mocnych i słabych stron, szans i zagrożeń, a także celów w nowej LSR.

Na spotkaniu będzie można poznać założenia realizacji nowego okresu programowego oraz dowiedzieć się o dotychczasowym funkcjonowaniu Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo dla Rozwoju”. Uczestnicy tych spotkań otrzymają też niepowtarzalną szansę wzięcia udziału w projektowaniu przyszłych zadań do realizacji i wypowiedzenia się na temat swoich oczekiwań co do ich kształtu w tworzonej strategii.

Spotkanie odbędzie się w dn. 15.10.2015 r. o godzinie 16.00 w Urzędzie Miasta/Gminy w Kuźni Raciborskiej (sala narad).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska