EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Pokazaliśmy klasę – Dni Otwarte w ZSO Kuźnia Raciborska

W dniu 26 kwietnia w godzinach popołudniowych Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej zorganizował Dzień Otwarty.

 Mimo niesprzyjającej pogody część rodziców skorzystała z zaproszenia i przyprowadziła swoje pociechy.

Szkoła przedstawiła bogatą bazę dydaktyczną.ofertę edukacyjną oraz zajęcia rozwijające zainteresowania i pasje. Wszystkie klasy zostały otwarte i można było nie tylko zajrzeć, ale również uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Były doświadczenia i eksperymenty, zajęcia z tablicami interaktywnymi, turniej szachowy, pokazy jiu-jitsu i modelarskie oraz zajęcia terapeutyczne Biofeedback. Sklepik szkolny przygotował kolorowe, zdrowe przekąski i napoje.

Szkoła w swojej ofercie ma też świetlicę, która swoje godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb rodziców oraz stołówkę i  kuchnię serwującą domowe, przygotowywane na miejscu obiady (w cenie 3 zł za obiad).

Przybyłym rodzicom bardzo podobała się bogata baza szkoły: przestronne, kolorowe klasy, nowoczesny sprzęt, hala sportowa i boisko, szafki dla każdego ucznia oraz przede wszystkim przyjazna atmosfera.

Pani dyrektor podkreśliła, że w naszej szkole każde dziecko traktujemy indywidualnie, staramy się odkryć jego zdolności i je rozwijać. To owocuje nieprzeciętnymi sukcesami, jakie odnoszą nasi uczniowie w powiecie i województwie. Wyraziła też przekonanie, że nasza szkoła jest najlepszą ofertą dla rodziców, którym zależy na wszechstronnym rozwoju ich dzieci.

 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej 

{gallery}2017/dni_otwarte{/gallery}

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top